I.I2.007(starej článek)

24. prosince 2007 v 1:40 | Electric.Doll |  Perem na zeď
Toto je můj starý článek z estránek. Buhvíproč jsem se rozhodla ho uchovat.
I. I2.007
Nerada bych se rozepisovala o tom,že horší týden jsem dlouho nezažila,ale nejspíš není možno se tomuto vyhnout. Došla jsem k několika závěrům : že jsem dle známek opravdu nejblbější z mých nejbližších lidí...dobře,z lidí okolo,protože nejbližší je trošku vážnější pojem...že když si člověk myslí,že se jistá kapitola jeho života(bohužel) stala minulostí,stane se něco,co mu ty chvíle připomene a důkladně ukáže,že už se nikdy nenavrátí,protože to prostě nebude možné.
Nemohla jsem a nemůžu na tebe zapomenout. I když jsi mi nikdy nemohl nic říct a nestrávili jsme spolu tolik času,co jsme mohli,znamenal si pro mě opravdu hodně. Měla jsem tě,když jsem neměla nikoho jiného,komu bych se mohla svěřit. Věděla jsem,že nikdo jiný o tom vědět nebude,protože si prostě nemohl to říct. Spolu jsme mohli dokázat spoustu věcí,měl jsi talent a snad i chuť. Mrzí mě,že už nic nestihneme. Že už tě neuvidím,nepohladím,že ti nic již nepošeptám,nepochválím. Navždy si budu pamatovat to,co jsme my dva spolu prožili. RIP
Dalším závěrem je enormní vzrůst mé společenské nepřizpůsobivosti. Mohla jsem trávit sobotu na dvou různých "kalbách"...normální člověk by si vybral a šel se bavit,snad právě proto,že uplynulý týden k tomu nevybízel. Pak tedy opravdu nejsem normální. Odmítla jsem,zůstala jsem doma,lituji toho. Ztrácím kamarády jen proto,že se nějakou dobu nedokážu smát jejich vtipům a sdílet jejich radost. Je toho na mě moc,cítím,že potřebuji pauzu. Potřebuji být sama. Je jedno,že v sobotu. Potřebuji. Pěkně dík za povahu nesnesitelného introverta.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Je vám k něčemu to,že jste tu byli ?