Nepodstatné informace

27. prosince 2007 v 20:35 | Electric.Doll |  Tužkou do hlíny
Měli jste někdy pocit,že tak úplně nežijete svůj život ? Že člověk,který je vám naprosto podobný po fyzické i psychické stránce žije život,který měl být ten váš,dělá věci a rozhoduje se tak,jak jste se měli rozhodovat vy ?
  • Mám pocit,jako bych se vznášela nad svým tělem. Mám pocit,jako bych přihlížela,jak ta osoba dole,co se vydává za mě,říká věci,které bych nikdy neřekla. Že z toho jsou problémy,to už je druhořadé.
Mám pocit,že ztrácím kamarády. Nerozumím jim. Dělají něco jiného,říkají něco jiného,chovají se jinak. Změnili se. Ale proč ne já ? Proč jsem pořád stejná ? Proč jsem se nezměnila jako oni ? Přijdu si s nimi jak obtížný hmyz. Jako věc,co máte u sebe každý den,jen si její přítomnost neuvědomujete. Mlčím,nevím,co říct,jak začít. Cítím se,jako bych se potkala s partou úplně cizích lidí a chtělo se po mě,abych je bavila. Všechno,co se pokusím říct vyzní jako pitomost,nikdo se nezasměje,neodpoví. Necítím už ten povznášející pocit,tu rozjařenost odpolední,večerů a nocí strávených s nimi. Cítím jen tupou prázdnotu. Jsou to pro mě najednou snad úplně cizí lidé. Jenže já je nemůžu nechat jen tak odejít. Ví o mě příliš mnoho.
Vaše Electric.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Je vám k něčemu to,že jste tu byli ?