Leden 2008

Že by ? :D

26. ledna 2008 v 23:16 | Electric.Doll |  Blog
Takže jsem se pokusila udělat tu něco jako regulérní design :)) Nejsem v tom zběhlá,ani mě to moc nebaví,takže je to značně amatérský,ale nějak to vypadat musí,ne ? :)) Nečekám Vaše názory,ale kdyby přece jen...víte co máte dělat :))

Hlásím se do služby,pane domácí

25. ledna 2008 v 20:35 | Electric.Doll |  Perem na zeď
Koukám si tak na poslední článek a na provokující datum 3.1.2008. Ne,že by to někomu nedošlo,ale vzhledem k dnešnímu datumu (25.1) usuzuji,že je to poměrně dlouhá doba,co jsem byla blogově...hm,neaktivní :)) A důvod ? Škola,lenost...staré známé obyčejné :))
Teď jsem naštěstí konečně jakžtakž bez zbytečné práce :)) a můžu se zase začít věnovat blogu :)) Ještě nevím,co jsem přidám...já koneckonců nikdy nevím...ale snad se nějaká inspirace vloudí :))
Když už tak tenhle článek píšu do svého pseudodeníku...kterážto rubrika je teda tak trochu zvláštně nazvána...ehm ehm :))....možná by se hodilo shrnout v krátkosti,jak jsem si "užívala-neužívala" ty dny bez svého milovaného blogu... :))
Hlavní náplní těch dní se stala,všemi nenáviděná,škola. A sice drahá klasifikace. Jelikož nejsem žádný myslitel,měla jsem problémy zejména s exaktními vědami a biologií a jak tak myslím,ty problémy přetrvaly nadále a budou patřičně znatelné i na pololetním vysvědčení :D S radostí shledávám,že se blíží mé narozeniny a tudíž můžu nějak zužitkovat našetřenou tisícovku z Vánoc :)) Jen sobci kupují dáky sami sobě,...takže...už si vybírám :)) Stran nálady se mám dobře. Někdy lépe,někdy hůř...každý to snad zná,ne ? Ale v průměru je to dobré,jsem vděčná :))
Bylo mi řečeno,že mamce přišel jakýsi email. Paní,nabízející 8 štěňat zlatého retrívra k okamžitému odběru :))...které prý dává zadarmo :O Zní to tak krásně,že to snad nemůže být pravda...ale...já nejspíš....zase nic... :( Chtěla bych rodiče přemluvit,jet se na ně alespoň podívat,protože je miluju. Jsou nádherní a já už si vlastně šíleně dlouho přeji vlastního psa... :O Och...božeeee
Toť srdceryvné hlášení Electric.Doll :)) ♥
P.S - Není ten malý úžasný ? :)) Je tak sladkýý....uff,pardon...snad nejsem příliš infantilní :))

Cesta k dokonalosti ?!

3. ledna 2008 v 22:55 | Electric.Doll |  Úhel pohledu
Možná jste to už postřehli. Blogy,kde se řeší postava,to jak být krásná,štíhlá,oblíbená...prostě perfektní,dokonalá. Ty holky mají pocit,že budou dokonalé,když budou mít supermoderní účes,trendy oblečení a budou vychrtlé jak modelky,denně se pohybující po přehlídkových molech. Nechci samozřejmě křivdit všem,ale tohle je podle některých(alespoň to tak vyznívá) dokonalost.
Já pro to mám trochu jiný název. Povrchnost. Proč všem záleží na vzhledu ? Můžeme být štíhlí,dokonalí,supermoderně oblečení,ale to ještě neznamená,že jsme dobří. Je přece i něco,co hlavně dělá člověka člověkem. Jeho osobnost. To jaký je,jeho činy,myšlenky,názory. A to se nedá jen tak změnit,vylepšit nebo přizpůsobit(pokud si za svými názory aspoň trochu stojíte) nějaké tupé módní vlně. Nemůžete se ze dne na den změnit tak lehce jako si jednou místo růžových kalhot obléknete černé.
A tak říkám...nebylo by lepší začít si na lidech všímat i něčeho hlubšího ? Na chvíli se v téhle uspěchané době zastavit a dát si práci s tím poznat jednoho člověka hlouběji než jen projet ho pohledem a říct : hm,to bude pěkná kráva ?
Někde jsem četla,že ty holky hubnou pro sebe. Protože chtějí ony,protože pak mají lepší pocit. Víte,jak je mě,když mám hlad nebo se jeden den nenajím ? Nedokážu myslet na nic jiného,jsem nervózní a nepříjemná svému okolí...to mi tedy opravdu dobře nedělá.
Asi jsem blázen,ale začínám si už z principu všímat radši těch lidí,co nejsou dokonalí,podle měřítek dnešní společnosti. A proč si myslím,že jsou lepší a zajímavější,i když třeba nemají upravené vlasy a nenosí supermoderní věci a nebaví se s "vhodnými"..."cool" lidmi ?
* " Když mě uviděj,řvou ááá,pomoc...velkej,blbej zlobr. Odsouděj mě dřív než mě poznaj. A proto jsem radši sám."*
Odpusťte,že jsem použila citaci ze Shreka,ale nějak mi přišlo,že se to k tomu hodí :))
P.S - Prosím Vás,je to jen můj názor,nikoho konkrétního tím nechci urážet ani zesměšňovat,jen jsem se prostě chtěla k něčemu vyjádřit po svém. Díky.
Electric.Doll ♥

Zbytečná rekapitulace dnů nedávno minulých :o)

3. ledna 2008 v 14:46 | Electric.Doll |  Perem na zeď
Electric.Doll vylezla ze své nory a překvapeně kouká na svět.
Potenciální návštěvníci blogu,nechť omluví moji neaktivitu(mýlíte se,když si myslíte,že mi na tom odpuštětní nějak moc záleží),prázdniny maličko utlumené,takže jistý...nedostatek inspirace řekněme, se dostavil.
Doufám,že jste si skvěle užili ty vánoční prázdniny a koneckonců i vítání novýho roku,do kterýho přeju všechno nejlepší. Stejně nevim,proč to dělám,protože nikdy nebude nejlepší všechno,že ? Tak aspoň,ať je většina věcí ucházejících,buďme skromní,ne ?
Snad se máte tak dobře jako já. Ano,čtete dobře,mám poslední dobou dobrou náladu :)) Vim,čím to je a taky vím,že se jí nechci zbavit :)) Nemáte pocit,že špatný nálady se popisujou líp ? :D
Tak tedy sedím,poslouchám a přemýšlím,co psát. Uvnitř mě sžírá hrozná touha něco napsat,ale zároveň nevím co. Jestli tohle není ironie... :))
Ani mě příliš nežere,že je na mě moje matinka trochu naštvaná. Je naštvaná na mou chůzi,má slova,mé věci,mé SMSky,mé (ne)volání,mou přítomnost,mou nepřítomnost,můj tupý úsměv,můj zamračený pohled...cítíte,jak si protiřečí ? Někdy má člověk chuť vypadnout z domu a pro všechny případy utéct hodně daleko,ale teď to není. Mami,je mi momentálně jedno,jak moc tě štvu,počkej si,až bude příležitost to řešit. Mimochodem,bych měla jít dolů uklidit po snídani(ano,čtete bohužel dobře)...je úžasné,když nikdo není doma a nebuzeruje vás,když si uvaříte hrnek kafe a chvíli ho(och,můj bože) necháte trčet na konferenčním stolku.
No,trochu jsem se tedy rozepsala,ale stejně se nemůžu zbavit pocitu,že článek je tak trochu (víc) zbytečný.
Electric.Doll s láskou(možná) :))
Je vám k něčemu to,že jste tu byli ?