Hlásím se do služby,pane domácí

25. ledna 2008 v 20:35 | Electric.Doll |  Perem na zeď
Koukám si tak na poslední článek a na provokující datum 3.1.2008. Ne,že by to někomu nedošlo,ale vzhledem k dnešnímu datumu (25.1) usuzuji,že je to poměrně dlouhá doba,co jsem byla blogově...hm,neaktivní :)) A důvod ? Škola,lenost...staré známé obyčejné :))
Teď jsem naštěstí konečně jakžtakž bez zbytečné práce :)) a můžu se zase začít věnovat blogu :)) Ještě nevím,co jsem přidám...já koneckonců nikdy nevím...ale snad se nějaká inspirace vloudí :))
Když už tak tenhle článek píšu do svého pseudodeníku...kterážto rubrika je teda tak trochu zvláštně nazvána...ehm ehm :))....možná by se hodilo shrnout v krátkosti,jak jsem si "užívala-neužívala" ty dny bez svého milovaného blogu... :))
Hlavní náplní těch dní se stala,všemi nenáviděná,škola. A sice drahá klasifikace. Jelikož nejsem žádný myslitel,měla jsem problémy zejména s exaktními vědami a biologií a jak tak myslím,ty problémy přetrvaly nadále a budou patřičně znatelné i na pololetním vysvědčení :D S radostí shledávám,že se blíží mé narozeniny a tudíž můžu nějak zužitkovat našetřenou tisícovku z Vánoc :)) Jen sobci kupují dáky sami sobě,...takže...už si vybírám :)) Stran nálady se mám dobře. Někdy lépe,někdy hůř...každý to snad zná,ne ? Ale v průměru je to dobré,jsem vděčná :))
Bylo mi řečeno,že mamce přišel jakýsi email. Paní,nabízející 8 štěňat zlatého retrívra k okamžitému odběru :))...které prý dává zadarmo :O Zní to tak krásně,že to snad nemůže být pravda...ale...já nejspíš....zase nic... :( Chtěla bych rodiče přemluvit,jet se na ně alespoň podívat,protože je miluju. Jsou nádherní a já už si vlastně šíleně dlouho přeji vlastního psa... :O Och...božeeee
Toť srdceryvné hlášení Electric.Doll :)) ♥
P.S - Není ten malý úžasný ? :)) Je tak sladkýý....uff,pardon...snad nejsem příliš infantilní :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Je vám k něčemu to,že jste tu byli ?