Zbytečná rekapitulace dnů nedávno minulých :o)

3. ledna 2008 v 14:46 | Electric.Doll |  Perem na zeď
Electric.Doll vylezla ze své nory a překvapeně kouká na svět.
Potenciální návštěvníci blogu,nechť omluví moji neaktivitu(mýlíte se,když si myslíte,že mi na tom odpuštětní nějak moc záleží),prázdniny maličko utlumené,takže jistý...nedostatek inspirace řekněme, se dostavil.
Doufám,že jste si skvěle užili ty vánoční prázdniny a koneckonců i vítání novýho roku,do kterýho přeju všechno nejlepší. Stejně nevim,proč to dělám,protože nikdy nebude nejlepší všechno,že ? Tak aspoň,ať je většina věcí ucházejících,buďme skromní,ne ?
Snad se máte tak dobře jako já. Ano,čtete dobře,mám poslední dobou dobrou náladu :)) Vim,čím to je a taky vím,že se jí nechci zbavit :)) Nemáte pocit,že špatný nálady se popisujou líp ? :D
Tak tedy sedím,poslouchám a přemýšlím,co psát. Uvnitř mě sžírá hrozná touha něco napsat,ale zároveň nevím co. Jestli tohle není ironie... :))
Ani mě příliš nežere,že je na mě moje matinka trochu naštvaná. Je naštvaná na mou chůzi,má slova,mé věci,mé SMSky,mé (ne)volání,mou přítomnost,mou nepřítomnost,můj tupý úsměv,můj zamračený pohled...cítíte,jak si protiřečí ? Někdy má člověk chuť vypadnout z domu a pro všechny případy utéct hodně daleko,ale teď to není. Mami,je mi momentálně jedno,jak moc tě štvu,počkej si,až bude příležitost to řešit. Mimochodem,bych měla jít dolů uklidit po snídani(ano,čtete bohužel dobře)...je úžasné,když nikdo není doma a nebuzeruje vás,když si uvaříte hrnek kafe a chvíli ho(och,můj bože) necháte trčet na konferenčním stolku.
No,trochu jsem se tedy rozepsala,ale stejně se nemůžu zbavit pocitu,že článek je tak trochu (víc) zbytečný.
Electric.Doll s láskou(možná) :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Je vám k něčemu to,že jste tu byli ?