O alkoholu bez alkoholu.

10. února 2008 v 15:46 | Electric.Doll |  Perem na zeď
Jsem tu zase. A v celé své kráse. (ironie)
Takže jsem "nahopkala" k svému milovanému počítači,stisknutím tlačítka mu vdechla život a rozpohybovala ztuhlé prsty na své milované klávesnici. Dobře,chystala jsem se psát. Ale pak...jsem si uvědomila jednu věc. Ne příliš důležitou,ale...důležitou :)) A to tu skutečnost,že jaksi nemám co psát.
Dobře,měla jsem narozeniny. Není podstatné kdy. Podstatné je pouze to,že je mi už šestnáct,i když,sama nevím,jak s tímto faktem naložit. Čím jsem starší,tím méně se těším na své narozeniny. Předně nevím,zda-li pořádat vůbec nějakou oslavu. A kde,co koupit,co nekupovat a v neposlední řadě,koho pozvat. Ne všichni z mých kamarádů mluví se všemi z mých kamarádů,jestli chápete :) Čili aby nedošlo k nechtěným roztržkám,je třeba vymyslet plán.
A to tak,že jeden večer věnuji určité sortě kamarádů a druhý večer té další. Nutno podotknout,že odmítám dělat jakoukoli oslavu u nás doma,protože to se nejen už "nenosí",ale já taky nemám zájem :D To znamená,vyvlíct se dvakrát o víkend do nějakého klubu nebo alespoň hospody a zatáhnout útratu všech mých alkoholu holdujících kamarádů :) A jelikož nejsem právě arabský šejk,sedící si na ropné žíle (bez kometáře :D),je jasný výsledek. Pokud se mi podaří sehnat peníze na napojení všech mých kamarádů,které bych ráda pozvala a to ještě ve dvou vlnách,zůstane minimálně jeden člověk nasuchu,v lepším případě o minerálce. A kdo to bude ? Já. Onen oslavenec,který se měl z hospody potácet vyřízený na tři týdny dopředu. Onen oslavenec,kterého tak potupně zlitého nepozná ani vlastní matka. Onen oslavenec bude pít minerálku a odnášet domů ožralé kamarády :)) Dokážete si představit něco horšího než vlastní narozeniny bez kapky alkoholu a bez trochy peněz ? Že ne ? Pak jste šťastní. Držte mi palce,kéž by se mi podařilo vyloupit banku :D
Pozdravuje,líbá,loučí se,vítá...
Vaše (bohužel) střízlivá
Electric.Doll ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Je vám k něčemu to,že jste tu byli ?