Svoboda :))

25. února 2008 v 19:05 | Electric.Doll |  Perem na zeď
...aneb Electric.Doll volá po svobodě :))
Mám dobrou náladu a cítím se plná elánu s nástupem prvních nesmělých slunečních paprsků :)) Jelikož jsem od přírody spíše líný člověk,docela mě to,musím říct,zaskočilo :)) Ale dobře,vyjela jsem si na svém milovaném kole,a trošku provětrala zatuchlé plíce :))
Štve mě ale,že se jedna část mého já straní větší společnosti. S Jé jako by jsme byli jedno tělo,jedna duše,ale on nechce být jen můj kamarád. A já už taky nechci. A s Jenny bych měla někam vyrazit,říkám si. Otázka je kam a kdy.
Jsem plná touhy mít víc volného času,více nápadů na to,co neobvyklého podniknout s kamarády,protože nechci jen zalézt do hospody a obracet do sebe jedno pivo za druhým. Jenomže ta jejich rezignace,to jak do hospody zalezou jak do nory pomalu hned jak vypadnou ze školy mě hrozně štve. Dobře,dám si taky,ale nechci celý svůj život prosedět nad půlitrem piva a stěžovat si na naprosto nepodstatné věci. Cítím se tak volná a plná touhy pustit se do věcí,do kterých bych se normálně nepustila. Seskok padákem,co já vím.
Je to vlastně trochu ironie. Když jsem ve formě,sedím a zírám na tekutý chléb národa českého zrcadlící se ve sklenici a do hlavy vstřebávám jednu nepodstatnou věc za druhou. Ta to ale odmítá poslouchat,nohy mi pod stolem vibrují,chtěly by skákat a jen tak běžet po louce. Je to hloupé,je to pošetilé,možná dětinské. Ale já jsem tak trochu dítě. Chci si užívat,dokud to jde,chci hodně zažít,než mě pohltí vězení zvané dospělost a padne na mě těžká ruka zodpovědnosti. Ale život není jen v prolézání hospod a tancování na diskotékách,jejichž hudba mi naprosto nic neříká.
Omlouvám se,ale budeme se tedy muset,drazí kamarádi,rozejít. Alespoň než pochopíte,že se nechci uzavřít novým příležitostem řešením starých bolístek. Pokud vím,plná takovéhoto druhu "optimismu" jsem nikdy nebyla...ale naplňuje mne to a cítím se šťastná,když pouštím každodenní i nevšední starosti někam...do vzduchu. Zkuste to taky....uzavřít se nechtěným myšlenkám.
Vaše svobodně a možná optimisticky(vlastně přesně nevím,co je optimismus) smýšlející,
Electric.Doll ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Je vám k něčemu to,že jste tu byli ?