Jen tak...

22. března 2008 v 23:51 | Electric.Doll |  Tužkou do hlíny
Zdravím všechny osamělý duše bloudící internetem. Díky blogu,že se mu můžu svěřit.
Je mi tak nějak mizerně,i přesto,že mám být momentálně šťastná. Kolem mě ubíhají drahocenné hodiny a minuty a ztrácejí se v nedohlednu a já mám pocit,že je nechávám proplout jen tak,aniž bych se pokusila je zachytit. Chvíle smíchu,dobře. Tak třeba nebyl předstíraný.
Och,sakra,já je přece nechci ztratit,ale nerozumím jim. Jsou jinde a mají někoho jiného a já nemám sílu se mezi ně rvát. Nestarají se o to,kde jsem a co jsem,vidí jen příležitost či využití ? Zážitky jsou dávno pryč a co ? Bude jí to říkat a bude se smát ? Řikám si tak ať ? Možná,ale necítím to tak. Příliš,pořád příliš mi záleží na názorech jiných. Lidí,který by mě vůbec nemuseli zajímat. Tak řekni mi,prosím,že dělám dobře,když se to učím. Odpoutat se od nich a žít podle sebe. Podrž mě za ruku a řekni,že má smysl čvachtat se dál ve sračkách na samém okraji společnosti. Že má smysl anonymita,izolace,tichá chvíle,ve které se mihne cíp mého oblečení a víc nic. Řekni,že mi život neprotéká mezi prsty,řekni,že to co dělám,je správné.
Třeba ti budu věřit a třeba ne. Nepokoušej se mi dát ten vtíravý pocit,že všichni se mají líp než já. Není to tak. Třeba tu pro mě někdo bude...třeba už je.
Miluju tě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Je vám k něčemu to,že jste tu byli ?