Běžně,zběžně...

6. dubna 2008 v 20:34 | Electric.Doll |  Perem na zeď
Dneska mám pocit,že prostě musím psát. O ničem.
Měla bych se učit do školy,ale koho to má zajímat ? Plácala jsem se u toho dneska celý den a nehodlám tomu věnovat i drahocenný večer...vím,že ráno zas budík prohodím oknem,vylezu pozdě z postele,nic nebudu stíhat,nebudu stačit hodit na xicht obličej...a podobně...a vím,že budu celej den ve škole na*raná,jako vždy,ale nemůžu nic dělat...hodit se marod...nebo něco podobnýho ? Ne..blíží se čtvrtletí a to si neříznu,potřebuju dobře přežít třídní schůzky a tak dál. Mimochodem,jsem se o nich ještě nezmínila...to má čas :))
Přála bych si jet na koncert Billy Talent. A možná se mi to splní. Pořád ještě nemám lístek,ale doma je dohodnuto a dovoleno,což je jeden podstatný krok k úspěchu. Sice na to praskne část mých úspor,ale co bych pro Bena neudělala,když nám slíbil ten samokoncert :D Těším se na něj...na ně :)) ...jak blázen :)) zase další koncert,na který se můžu těšit,další myšlenka,kterou se můžu živit :))
Vadí mi,že si nejspíš nebudu moct koupit na "netshopech" ty trička,nad kterými slintám,protože na ně prostě nebudu mít peníze. Ale oni jednou přijdou a já skoupím všechno :)) Štve mě,že mi tu leží otázky z bižule a já se do nich ještě nepustila,že tu tak leží ta literárka a nic. No,počítač je mor,nezbývá než zdrhnout :))
Musím si na sebe zanadávat,a vlastně...se pochválit za dodržení svých zásad :D Mohla jsem jít v sobotu "pařit"...ale nešla jsem,protože mě nepřitahuje odpornej diskantskej pajzl :D Chci jít do nějakýho slušnýho klubu,kde bude muzika,podobná té mé oblíbené a né té,kterou za boha nemůžu ani slyšet :)) Když tak o tom přemýšlím,stejně je nejhezčí sedět s mym pokladem a poslouchat naše společný oblíbence :)) Buhvíproč se těším,až bude teplo a budeme spolu hodně dlouho venku...daleko od všech a od všeho... A zbytek už není podstatný.
Electric.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Je vám k něčemu to,že jste tu byli ?