Co asi ?

6. dubna 2008 v 19:26 | Electric.Doll |  Tužkou do hlíny
Myslím,že nastal čas,abych už zase něco napsala. tak jsem tady :))
Trochu jsem o sobě přemýšlela,protože mě k tomu donutily okolnosti. Já vím,že moje chování je hrozně proměnlivé a jsem strašně náladová,ale nedokážu se ovládnout. Přemýšlela jsem,čím to je...a možná jsem přišla na odpověď. Bojím se svých citů. tedy,hlavně toho,že se o nich někdo dozví a využije toho. I když vím,že on takový není,stejně to nedokážu. Přijít a říct,možná ano,ale ne se podle toho zachovat. Chci mu dát své srdce se vším všudy,ale nemůžu. tak ho má jen polovinu a polovinu si střežím já. jsem sobecká a snad se bojím...chci být nezávislá,volná,nevázaná a zároveň chci být s někým spojená víc než pár slovy.
Je to ve mě,nějaký blok nebo snad zábrana,z dřívějška. tehdy jsem zbrkle zavalila svými city člověka,kterému to bylo úplně jedno,jen se za začátku jinak tvářil. jednala jsem neuváženě,měla jsem počkat,ale neudělala jsem to. myslela jsem si,že jsem to všechno vzala úplně v pohodě,ale zůstalo mi potom tohle. nikomu nedám svoje srdce,nikomu nedovolím využít mých citů. jsem blázen,protože já vím,vlastně spíš doufám,že to jednou udělám taky tak...taky tak neuváženě a zbrkle,jen toho snad nechci litovat. rozlomila jsem srdce na dvě půlky a nevím,kde je ta druhá. ale co vím,že bych ho chtěla celé dát jen jednomu člověku na tomhle světě. který je vedle mě a je se mnou každý den. není mu jedno,co dělám,co si myslím...podporuje mě a dokáže mi zvednout náladu. taky bych chtěla umět ho takhle léčit,protože mám pocit,že ho spíš jen zraňuji.
je to tak. někdy mám pocit,že bych pukla přemírou emocí,někdy jsem zas prázdná jako vyfouknutý balónek. ale teď je to jinak. našla jsem anděla a myslím to vážně. je se mnou a ve mě a já mám pocit,jako by to pro mě bylo to pravé. a pak,že nejednám zbrkle...
S láskou,
pochybující a pochybná, Electric.Doll ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Je vám k něčemu to,že jste tu byli ?