Pozdě,ale přece...o koncertě.

30. června 2008 v 21:33 | Electric.Doll |  Musique
Hele,tak jo. Omlouvám se. Byla jsem,jsem a budu líná jak prase. Takže proto to všechno až teď...proto vůbec píšu...jo,jaksi tomu teď MOC NEDÁM...ale taky jsou prázdniny,ne ? :)) Takže pardon,omlouvám se z hloubi srdce :))
Tak předně,děti,koncert byl skvělej. V 16:30 nebo tak nějak před arénou bylo sice docela pozdě,protože lidí už tam bylo...uff...dost,ale dalo se to přežít...no,vlastně nedalo,ale zpětně...takže měla jsem hroznou žízeň,fronta už byla dost natlačená a dýchat se dalo jen v sedu na zemi,kde mezi nožkama stojících foukal "svěží" větřík paradoxně :)) Lidi se smíchali docela zajímavě,rozhodně tam nebylo tolik emařů,jako na MCR...naštěstí :))
Noo,samozřejmě jsme se po otevření hrnuly hned k pódiu :)) A k mému překvapení jsme měly dosti slušná místa... Když koncert začal a nastoupili Anti Flag,spustila se mohutná vlna "přemisťování". Totálně jsem se oddělila od obou svých kámošek a nebyla si jista ani jejich a tím méně svým osudem. Masa lidí na mě (a na ostatní samozřejmě) narážela ze všech stran a sunula jednu chvíli blíž a jednu chvíli dál od pódia. To jak jsem se urputně držela na nohou,tiskla k sobě tašku,na nose si držela brýle a svírala foťák v pracce mě dost vyčerpalo...Občas jsem i popadala,regulérně zadkem na studenou zem. Ale,líbilo se mi to. Opravdu a vážně. To,jak byli lidi živelný,jak si to užívali,koncert měl spád...Anti Flag byli skvělí,úžasní,nadupaní...hlavně,když jsem měla tu čest je vidět z první řady,kam jsem byla poslána hubou napřed
Po konci Flag jsem byla tak trochu na dně...toužila jsem po kapce vody,kterou bych se mohla osvěžit a troše vzduchu...byla jsem propocená skrz naskrz,tričko jsem mohla ždímat,krůpěje potu mi tekly po nohou,kde sakra normálně netečou :D Ale jakmile se na pódium vyhoupli Talenti,pocítila jsem příval neskutečný energie...skákala jsem v davu lidí,mávala hlavou v rytmu muziky,strkala i svojí pazouru do lesu rukou,který se vytvořil...nechala se unášet proudícím davem a zpívala...s nimi. Bylo to krásný,zatraceně krásný a vrátila bych to. Zahráli všechy důležité písničky (no fajn,pár jich zapomněli :))...jako Fallen Leaves,Surrender,Devil in the Midnight Mass,Perfect World,Try Honesty,This Suffering,The Ex,Sympathy...oo,bože Red Flag a taky novou písničku,společně s Flag,nazvanou Turn you back. Ben sem tam něco povyprávěl...jako "funny stooryyy" a "láska + kurva" (jako fakt česky) před písničkou The Ex (tušim) :P Moc se mi líbilo,jak Ben vytáhl na pódium i Flag a najednou tam bylo takovejch lidí...tohle nebyl koncert kapely pro fanoušky,to byl koncert kamarádů kamarádům. Ben,jako vždy,vypadal,že si to ohromně užívá a vůbec celá kapela se tou atmoškou dala strhnout...o kotli radši nemluvit :)) Ne,fakt jsem nechtěla,aby to skončilo,protože to byl ten nejpřátelštější koncert,jaký jsem kdy zažila. Anti Flag a Billy Talent jsou prostě mý kamarádi,co jako chcete :D
Jo,všechno jednou skončí a konec je tím víc trpký,když vám před očima prodají poslední ledový čaj a vy prostě musíte odjet domů s rodiči,abyste se mohli po cestě někde napít. Ukořistíte plakát a pak se na něj doma díváte a vzpomínáte...koukáte na fotky a nepovedená videa a hned byste to všechno vrátili. Ne jen tenhle koncert. Všechny.
...i když tenhle byl prostě ze všech nejpřátelštější a nejuvolněnější...nikdo mi to nevymluví :))
Electric.Doll...trochu s křížkem po funuse,jako vždy.
Mimochodem,moje fotky dorazí,až je zmenšim(otrocká práce) :D.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Je vám k něčemu to,že jste tu byli ?