Listopad 2008

Psychosa

19. listopadu 2008 v 18:33 | Electric.Doll |  Perem na zeď
Tleskejme.
Právě jsem udělala jednu část svého matematického úkolu. Při zapnutém počítači. Překonala jsem se. Přímo neuvěřitelně. Ještě nikdy jsem nebyla při zapnutém počítači schopna dělat práci do školy. Nikdy...
...a vím proč. Může za to výchova mého otce, jelikož ten říká, že pokaždé, když přestávám pracovat (jak naivní) na počítači, mám ho vypnout...proto, když už u počítače sedím, musím toho jaksi využít a škola poodejde do pozadí :)) Aspoň že pro to mám vlastní teorii :))

Děti mé,
daří se mi dobře, dík za optání.
Daří se dobře po stránce fyzické, ačkoliv....přeseděla jsem si nohu, necítím záda, nevím jak si sednout na židli, křupaj mi ruce...i po stránce psychické, ačkoliv....ačkoliv nic.
Zítra osamím (rozumějte, budu sama), takže radši nesděluji podrobnosti, jelikož mám strašný strach, že mě někdo přijde zabít, víte. Já chci umřít až po Vánocích, do tý doby to ještě stojí za to. Když už jsme u toho, dárky nemám, peníze...no, celkem jo, ale za ty jsem chtěla koupit dárky hlavně sobě...FUUUJ :))) Milému Ježíškovi jsem v duchu napsala, chci brusle a zvíře, a jestli nebude ani jedno z toho tak mě jakože fakt....no, nasere.

Včera jsem sem chtěla hodit fotku našich (já+ můj poklad) propletených rukou, směřujících k nebi (sákra, to je poetika,co :P), ale to bych musela být počítačově zdatnější...nejdřív jsem jí zmenšila tak, že byla ještě větší než dřív, následkem toho byla buhvíproč míň ostrá a míň "kvalitní". Počítač mi vyhlásil válku...tak jsem si tedy řekla, moudřejší ustoupí a odstoupila od svého záměru. Vinou mého počítače se tedy zřejmě delší dobu nedočkáte žádné mé fotky :D Protože mě naštval, víte.

No jo, neprotáčejte bulvy směrem k Bohu, blížím se k závěru svého článku :D
Ať už vám budu připadat jakákoliv, na zbytek matematického úkolu jsem se prozatím vyflákla a v poloze polosedící-pololežící sahám po Hrabalovi, když tu náhle zjeví se na stole kniha podivuhodného názvu. Vagina. Táži se tedy, kdo to sem dal ?
Pouvažujte nad tím...já si myslím, že knihy s lehce šokujícím názvem vzbuzují v člověku podivná očekávání...třeba Bukowskýho Škvár, kterej tady hypnotizuju bezmála tejden...
Jestli teda jednou napíšu knihu, chci ji najít co nejvíc šokující název.... :D
O tom to je...

Vaše...
...vyšokovaná...
...a hrdá na sebe, protože napsala článek a úkol,....
....Electric.....
....Doll......
Podělte se se šokujícími názvy vašich připravovaných prozaických či básnických či jakýkoliv jiných děl...komentáře čekají :))

Titulek XX

18. listopadu 2008 v 21:11 | Electric.Doll |  Tužkou do hlíny
Vlastně nemám co řikat a stejně se o to snažim :D
Mám se vlastně fajn...čeká mě víkend bez rodičů...a zároveň se starostma o ně (o jejich bezpečí), protože mě vlastně poslední dobou nijak neštvou :P Vlastně zjišťuju, že je mám sakra moc ráda (nemocná ?) :D
Vážně postrádam sebemenší inspiraci o čem psát :D jsem v pohodě, veselá v rámci svých možností, známky v pohodě(rodičák se blíží,ale já ho přežiju), čeká mě (doufám) příjemnej víkend :)))
Uff, jaksi mě zavrhlo pár jistých osob ze třídy, což by mě dříve vyřadilo z provozu....takové to ó,bože, oni mě nemají rádi, co jsem jim proboha udělala ???...Dnes už vím, že vše (s prominutím) nemusí být jen moje chyba a že i za snahu můžete být potrestáni vlastním kamarádem. Dnes už taky vím, že jestli se na našem stavu něco změní, nebude to již nikdy jako dřív. Nikdy. Ale já budu a jsem vděčná, za to, co jsme společně prožily.
...jo fakt jo. Ale, zůstaly my dvě duše (mimo mé milované rodinky), který jsou mi nejvzácnější :))) Oni vědí...bez nich by ze mě už bylo...velké,hnědé,smradlavé NIC.
Oooo, děti, vy jste mi samozřejmě také zůstali :D a já už sem budu psát snad poctivěji. Jo. Sakra jo.

Vaše....
...nooo....
....mě.....fakt nic...nějak jako nenapadá....
....někdy příště,no .....
....možná....
...o,bože lidi....
....JÁ VÁS MILUJU.....všecky....
Electric ♥

High school never ends ?

3. listopadu 2008 v 11:24 | Electric.Doll |  Musique
Název je trochu depresivní x)) ....mě však tahle písnička s železnou pravidelností zvedá náladu :D Tak snad jí zvedne i vám :DRefresh... ?

3. listopadu 2008 v 10:21 | Electric.Doll |  Tužkou do hlíny
Já žiju, i když to tak nevypadalo a nejspíš ani nevypadá :)) Víte, budu upřímná,počítač mě začínal srát, sotva jsem sem přišla, pohádala jsem se,nedokázala jsem udělat práci, kterou jsem chtěla, nikdy nic nestihla, bylo tu moc jiných svodů, jiných věcí, co se mi chtěly dělat...tak na to "pošel" i blog. Mrzí mě to, na jednu stranu, ale na druhou...zpomalila jsem. Prostě jsem přišla, dala si kafe, čaj nebo cokoliv jinýho...pak si četla, psala(ručně do sešitu,no fakt)...někdy,ale fakt vyjímečně jsem se učila :)) Bylo víc času, nebylo nutný do denního programu rvát dvě, tři, čtyři, pět...hodin na počítači...A psaní mých debilních povídek jde stejně dobře ručně do sešitu, i když počítač je pohodlnější, to jo :))

Ale jsem zpátky a doufám, že to tady nezhyne zas...není tu moc článků a obzvlášť šíleně tu to taky nežije, ale o co jde ? Jsem člověk, jako všichni ostatní, mám svoje slabosti, přání, nálady...a někdy...prostě není nálada. Fakt ne.

Hej, Electric žije, je zdravá (možná) a připravená psát (cha,cha) :)))
Je vám k něčemu to,že jste tu byli ?