Psychosa

19. listopadu 2008 v 18:33 | Electric.Doll |  Perem na zeď
Tleskejme.
Právě jsem udělala jednu část svého matematického úkolu. Při zapnutém počítači. Překonala jsem se. Přímo neuvěřitelně. Ještě nikdy jsem nebyla při zapnutém počítači schopna dělat práci do školy. Nikdy...
...a vím proč. Může za to výchova mého otce, jelikož ten říká, že pokaždé, když přestávám pracovat (jak naivní) na počítači, mám ho vypnout...proto, když už u počítače sedím, musím toho jaksi využít a škola poodejde do pozadí :)) Aspoň že pro to mám vlastní teorii :))

Děti mé,
daří se mi dobře, dík za optání.
Daří se dobře po stránce fyzické, ačkoliv....přeseděla jsem si nohu, necítím záda, nevím jak si sednout na židli, křupaj mi ruce...i po stránce psychické, ačkoliv....ačkoliv nic.
Zítra osamím (rozumějte, budu sama), takže radši nesděluji podrobnosti, jelikož mám strašný strach, že mě někdo přijde zabít, víte. Já chci umřít až po Vánocích, do tý doby to ještě stojí za to. Když už jsme u toho, dárky nemám, peníze...no, celkem jo, ale za ty jsem chtěla koupit dárky hlavně sobě...FUUUJ :))) Milému Ježíškovi jsem v duchu napsala, chci brusle a zvíře, a jestli nebude ani jedno z toho tak mě jakože fakt....no, nasere.

Včera jsem sem chtěla hodit fotku našich (já+ můj poklad) propletených rukou, směřujících k nebi (sákra, to je poetika,co :P), ale to bych musela být počítačově zdatnější...nejdřív jsem jí zmenšila tak, že byla ještě větší než dřív, následkem toho byla buhvíproč míň ostrá a míň "kvalitní". Počítač mi vyhlásil válku...tak jsem si tedy řekla, moudřejší ustoupí a odstoupila od svého záměru. Vinou mého počítače se tedy zřejmě delší dobu nedočkáte žádné mé fotky :D Protože mě naštval, víte.

No jo, neprotáčejte bulvy směrem k Bohu, blížím se k závěru svého článku :D
Ať už vám budu připadat jakákoliv, na zbytek matematického úkolu jsem se prozatím vyflákla a v poloze polosedící-pololežící sahám po Hrabalovi, když tu náhle zjeví se na stole kniha podivuhodného názvu. Vagina. Táži se tedy, kdo to sem dal ?
Pouvažujte nad tím...já si myslím, že knihy s lehce šokujícím názvem vzbuzují v člověku podivná očekávání...třeba Bukowskýho Škvár, kterej tady hypnotizuju bezmála tejden...
Jestli teda jednou napíšu knihu, chci ji najít co nejvíc šokující název.... :D
O tom to je...

Vaše...
...vyšokovaná...
...a hrdá na sebe, protože napsala článek a úkol,....
....Electric.....
....Doll......
Podělte se se šokujícími názvy vašich připravovaných prozaických či básnických či jakýkoliv jiných děl...komentáře čekají :))


P.S. - Zdá se mi, že jsem unášena vlnou jakési podivné psychózy.
P.P.S - Vobrázek krutě ilustrační. Já fakt nemám náladu válčit s počítačem...kdo by asi vyhrál,co...
Už fakt konec.
Pro dnešek.
Haha.
Nejde to.
ale jde.
Prostě...
je to..
normální...
psycho.Tak vidíš.
Jak to
jde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 marilyn marilyn | Web | 20. listopadu 2008 v 23:49 | Reagovat

ty Vánoce mě děsej. peníze nemám a nevim, jestli ostatní nebudou třeba očekávat, že jim něco dám. hm, hm..

(a zjistila jsem, že za většinu psycho stavů může škola a věci tomu podobné...taky mám pocit, že v příštím měsíci pravděpodobně zemřu nebo něco takovýho..)

2 Gigi Gigi | Web | 1. prosince 2008 v 16:09 | Reagovat

dala bych název Zhnisanej beďar :D nějaký pěkný básni o puberťákovi x) jinak myslim žhe v posledni době si všichni myslej že je škola zabije, ae bohužel to tak nebude a budem ju muset trpět a ona nás bude POUZE mučit...

3 MrsSelfDestruct MrsSelfDestruct | Web | 18. ledna 2009 v 12:06 | Reagovat

proč mi sem nejde vložit komentář? :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Je vám k něčemu to,že jste tu byli ?