Refresh... ?

3. listopadu 2008 v 10:21 | Electric.Doll |  Tužkou do hlíny
Já žiju, i když to tak nevypadalo a nejspíš ani nevypadá :)) Víte, budu upřímná,počítač mě začínal srát, sotva jsem sem přišla, pohádala jsem se,nedokázala jsem udělat práci, kterou jsem chtěla, nikdy nic nestihla, bylo tu moc jiných svodů, jiných věcí, co se mi chtěly dělat...tak na to "pošel" i blog. Mrzí mě to, na jednu stranu, ale na druhou...zpomalila jsem. Prostě jsem přišla, dala si kafe, čaj nebo cokoliv jinýho...pak si četla, psala(ručně do sešitu,no fakt)...někdy,ale fakt vyjímečně jsem se učila :)) Bylo víc času, nebylo nutný do denního programu rvát dvě, tři, čtyři, pět...hodin na počítači...A psaní mých debilních povídek jde stejně dobře ručně do sešitu, i když počítač je pohodlnější, to jo :))

Ale jsem zpátky a doufám, že to tady nezhyne zas...není tu moc článků a obzvlášť šíleně tu to taky nežije, ale o co jde ? Jsem člověk, jako všichni ostatní, mám svoje slabosti, přání, nálady...a někdy...prostě není nálada. Fakt ne.

Hej, Electric žije, je zdravá (možná) a připravená psát (cha,cha) :)))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 marilyn marilyn | Web | 3. listopadu 2008 v 18:50 | Reagovat

jů:-) to jsem ráda, že žiješ. jednou za čas sem vždycky kuknu a pořád nic nic novýho..a najednou komentář od tebe..a pak tohle..je to milé..:) Ale teda..já na tom teď nejsem o moc líp..je teda fakt, že časem taky neoplývám, ale spíš asi nemám často chuť ani důvod psát. mno.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Je vám k něčemu to,že jste tu byli ?