Leden 2009

Aby mě nikdo neviděl...

31. ledna 2009 v 12:25 | Electric.Doll |  Perem na zeď
Abych tak řekla,nemůžu se ospravedlňovat. Měla jsem času fůry...ale byla jsem unavená,musela jsem se učit, chtěla jsem být venku s mojí láskou, musela jsem k babi a na dalších pár rodinných sešlostí a chtěla jsem do Alp na svahy, takže to dopadlo tak jak to dopadlo.

Tak jsem tady až teď, čímž jsem definitivně všechny odtud rozeštvala. Ale můžu si za to sama, tak snad se mi, mé duše, vrátíte :))

Tak tedy, vrátila jsem se z Alp, kde to bylo pěkný a ihned obdržela otřesný vysvědčení, který jsem z druhý strany pomalovala, aby bylo veselejší :))
Ale nebudu vás nudit řečma o škole, asi jste si taky užili dost...a slibama, jak to tu od nynějška bude vzkvétat taky ne :)) vy už mi stejně neuvěříte :))

Ale já se budu snažit se snažit...skoro stejně tak jako se snažím být kreativec...píšu,kreslím,fotím,trápím hudební inštrument a z toho mi prosím nejde zhola nic. Když vidím na internetu výtvory jiných, zalézám s těma svýma hluboko pod zem, jako vyděšenej králík. Moje nekvalitní kvality nestačí na kvality jiných. Půjdu se zahrabat :D

Z období méněcenné puberty jsem bohužel dospěla do adolescentního pocitu vlastní vyjímečnosti. Bohužel. Tak promiňte.
Děti,miluju vás a chci dnes ještě něco napsat :D
Teď však mám oběd a hlad, tak vás opouštím....S láskou, Lenor :D


Electric.Doll ♥
Je vám k něčemu to,že jste tu byli ?