Září 2009

Šťastný nový...školní...rok.

1. září 2009 v 20:46 | Electric.Doll |  Perem na zeď

S potěšením mohu oznámit, že jsme se ne v úplně hojném a "úplném" počtu minulého roku všichni sešli...ehm. Můžu říct, že už teď mě otravuje pocit, že v té lavici, i když s mojí kamarádkou, ale přesto, budu sedět dalších deset nudných, šedivých měsíců.

Rovněž s potěšením mohu konstatovat, že se spolužáci do puntíku změnili a zároveň zůstali do puntíku stejní. Jako by mezi námi neleželi dva měsíce, ale dva roky, jako by to nebyly dva měsíce, ale dva týdny...chápete ?
Někdy mluvím v šílených kruzích, po kterých když se dáte, tak snad dávají smysl, ale teď tomu tak není. Mám pocit nějaké rozmrzelosti či čeho, oživují se mi zaniklé vzpomínky a tak. Všechno to už je dávno, já jsem teď jinde a ONI taky. Mrzí mě to, ale mezi námi se vytvořila propast, propast která nejde přeskočit, přes kterou nejde položit žebřík, aby se dalo přejít na druhou stranu.

Stalo se to, že jsem svým dobrým kamarádkám, tehdy vlastně výborným kamarádkám jednu dobu prostě přestala rozumět a přestala chápat jejich chování...a protože jsem byla jiná a neměla chuť se měnit...kvůli čemu ?...odcizily jsme se. Dnes jsme na úrovni spolužáků, kteří se pozdraví, popovídají a tím to končí. Všechno musí jednou skončit.....a tohle možná nemuselo, kdybych potlačila kus svého já. Nemohla bych se však pak podívat do tváře sama sobě. Všechno musí jednou skončit a něco nového začít, ale přesto mě to prostě mrzí. Chtěla bych mít občas možnost vyzkoušet jak by život vypadal, kdybych se rozhodla jinak, ale možná...by to časem stejně přišlo...Možná. Nebo by život můj nabral úplně jiný směr a tenhle blog by třeba vůbec neexistoval...anebo ano, ale byl by plný jiných věcí, pocitů a vzpomínek. A něco vám řeknu, mě se takhle můj život líbí. Mám lidi, krom své rodiny, kteří jsou se mnou, zůstali a snad i zůstanou...ti nejcennější.

No a jinak...šťastný nový a školní rok....
Promiňte, roztrpčenost bylo třeba někde vybít....
Polemizující, filozofující a vzpomínající,
Electric.Doll ♥
...jak jinak...

P.S. - Obrázek ilustrační, avšak přidaný s pocitem že to asi tak nějak...nevím, vystihuje ?
P.P.S - Oplývám ještě neodolatelnou touhou změnit design...i když jsem s tímhle spokojená, mám pocit,že je třeba menší změna...kdyby se vám na to chtělo reagovat, tak dole jsou takové ty komentáře :)
Je vám k něčemu to,že jste tu byli ?